ogrody trójmiasto
usługi ogrodnicze - osiedla mieszkaniowe

Osiedla mieszkaniowe i firmy

Utrzymanie terenów zieleni należy do naszej głównej aktywności.

Jesteśmy otwarci i zapraszamy do współpracy wspólnoty mieszkaniowe i firmy, których zarządcom zależy, aby ich najbliższe otoczenie było atrakcyjne i na prawdę zadbane, a nie tylko utrzymane w stopniu przeciętnym.

Prowadzimy serwis dla bardzo wymagających klientów. W tym wypadku musimy wykazywać się wyjątkową dokładnością i dbałością o szczegóły. Z wykształcenia jesteśmy ogrodnikami i spełniamy najwyższe standardy.

Z naszej strony gwarantujemy dobrą komunikację. Z właścicielami firmy Garden Decor nie tylko rozmawia się o przebiegu prac ogrodniczych, ale jesteśmy obecni w terenie i osobiście nadzorujemy wdrożenie wszystkich ustaleń i prac.

Każdą Wspólnotę Mieszkaniową cechuje odrębna specyfika. Wspólnie z Zarządem i Administracją opracowujemy szczegółowy zakres prac zapewniając tym samym stały nadzór nad obiektem.

Certyfikaty i referencje

usługi ogrodnicze

Kompleksowo realizujemy inwestycje – projekt, budowa ogrodu, pielęgnacja ogrodów, nawadnianie ogrodu. Swoją ofertę kierujemy do klientów zarówno indywidualnych chcących powierzyć zagospodarowanie terenu wokół domu profesjonalistom jak i klientów instytucjonalnych: deweloperów obiektów mieszkalno - usługowych, administratorów nieruchomości komercyjnych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Oferta

Dlaczego akurat my?

Jesteśmy doświadczonym zespołem wykwalifikowanych ogrodników, dysponujemy nowoczesnym sprzętem co w połączeniu z wiedzą składa się na doskonałą jakość świadczonych usług.

Specjalizujemy się w zakresie automatycznych systemów nawadniania, projektowania i aranżacji ogrodów, pielęgnacji zieleni. Umiejętnie łączymy nowatorskie pomysły z praktycznymi rozwiązaniami, aby Państwa ogrody były nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie uwzględniając upodobania i potrzeby. Nasze projekty są dostosowane do architektury domu, ukształtowania terenu, klimatu jaki panuje na danym obszarze, a także do warunków glebowych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Realizacje

Certyfikaty

Kontakt

GARDEN DECOR

Profesjonalne usługi ogrodnicze


www.garden-decor.pl

inż. ogrodnictwa Piotr Biadasz
+48 604 085 746

inż. ogrodnictwa Dominik Sierski
+48 507 937 983

Obszar działania Naszej firmy:
Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice
Ogrody Trójmiasto

Masz pytanie? Napisz do nas...