ogrody trójmiasto
projektowanie ogrodu

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Projektowanie ogrodów wymaga od nas ogromnej wiedzy oraz zastosowania specjalistycznych rozwiązań. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie przestrzeni, która zapewni nie tylko piękny i estetyczny wygląd, ale również funkcjonalność. Najistotniejszym elementem tworzenia projektu jest rozmowa z Klientem. Takie działania pozwalają nam stworzyć przestrzeń odpowiednio dostosowaną do indywidualnych potrzeb inwestora oraz zgodną z panującymi lokalnie warunkami środowiskowymi.

Budowa ogrodów to również podejście do wyglądu ogrodu, które wynika z takich czynników, jak gleba, topografia terenu, nasłonecznienie, warunki hydrologiczne oraz ulokowanie działki, na której wybudowany jest dom. Są to kwestie priorytetowe i bardzo często od nich zależy dobór gatunkowy roślin, układ ścieżek i elementów dekoracyjnych. W ten sposób jesteśmy w stanie zmniejszyć do minimum czynności związane z późniejszą pielęgnacją i utrzymaniem ogrodu.

Zmiany w ogrodzie

Oprócz projektowania i budowy często wykonujemy zmiany w istniejących ogrodach.

Być może w Państwa zieleńcach też znajdują się przestrzenie, które wymagają natychmiastowych zmian. Warto zainwestować trochę czasu i pieniędzy, aby móc cieszyć się pięknym ogrodem jeszcze w tym sezonie.

Jesteśmy w stanie odświeżyć każdy ogród – cięcia drzew, nowe nasadzenia i inne zabiegi zmienią ogród nie do poznania.

Zapraszamy do spotkania w ogrodzie – na miejscu ocenimy i doradzimy co możemy dla Państwa zrobić.

usługi ogrodnicze

Kompleksowo realizujemy inwestycje – projekt, budowa ogrodu, pielęgnacja ogrodów, nawadnianie ogrodu. Swoją ofertę kierujemy do klientów zarówno indywidualnych chcących powierzyć zagospodarowanie terenu wokół domu profesjonalistom jak i klientów instytucjonalnych: deweloperów obiektów mieszkalno - usługowych, administratorów nieruchomości komercyjnych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Oferta

Dlaczego akurat my?

Jesteśmy doświadczonym zespołem wykwalifikowanych ogrodników, dysponujemy nowoczesnym sprzętem co w połączeniu z wiedzą składa się na doskonałą jakość świadczonych usług.

Specjalizujemy się w zakresie automatycznych systemów nawadniania, projektowania i aranżacji ogrodów, pielęgnacji zieleni. Umiejętnie łączymy nowatorskie pomysły z praktycznymi rozwiązaniami, aby Państwa ogrody były nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie uwzględniając upodobania i potrzeby. Nasze projekty są dostosowane do architektury domu, ukształtowania terenu, klimatu jaki panuje na danym obszarze, a także do warunków glebowych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Realizacje

Certyfikaty

Kontakt

GARDEN DECOR

Profesjonalne usługi ogrodnicze


www.garden-decor.pl

inż. ogrodnictwa Piotr Biadasz
+48 604 085 746

inż. ogrodnictwa Dominik Sierski
+48 507 937 983

Obszar działania Naszej firmy:
Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice
Ogrody Trójmiasto

Masz pytanie? Napisz do nas...